این منم
محمد خوشمرام

تقریبا از سال 96 شروع به تحقیق در مورد روش های تدریس و آموزش نوین داشتم و همزمان به سمت یادگیری علاقه خودم یعنی طراحی سایت رفتم. متاسفانه اون زمان در زمینه طراحی سایت آموزش های زیادی به زبان فارسی پیدا نکردم اما تقریبا هرچیزی تو این زمینه بود قورت دادم! وقتی میگم قورت دادم یعنی حتی آموزش های خارجی و یوتیوب رو هم نگاه می کردم.

من که اون زمان کلی آموزش دیدم اما تا یک سال بعد از این آموزش ها، هنوز هم ضعف آموزشی در این زمینه و حتی زمینه های مختلف رو در ایران می دیدم. به این فکر کردم که یه جوون مثل خودم اگه بخواد وارد حوزه درآمدزایی و طراحی سایت بشه کلی باید آزمون و خطا کنه، مثل خودم که کلی آزمون و خطا کردم و تجربه های خیلی زیادی رو در زمینه های مختلف بازاریابی دیجیتال کسب کردم.

سرانجام تصمیم گرفتم همه تجربه هامو به بهترین شکل ممکن و با روش های آموزشی نوین که کلی روش وقت گذاشتم تست کنم! گفتم تست کنم نه اینکه شروع ..

یک سال تمام حدود 5 دوره طراحی وب سایت برگزار کردم اونم به صورت رایگان و تا سال 98 درگیر آزمایش دوره ها و روش های یادگیری بودم. تو این پنج شیش تا دوره کلی باگ و خطا در آوردم و تونستم کامل ترین و جامع ترین دوره و کارگاه ویدئویی رو بالاخره ضبط و آماده سازی کنم.

امروز من تنها نیستم! ما یه تیم قدرتمند شدیم و صدها دانشجوی موفق رو از مرحله یادگیری به درآمدزایی رسوندیم. کاری که شاید هیچ کارگاهی در ایران انجام نداد رو ما داریم همچنان پایه هاش رو قوی تر می کنیم. تیم ما به پشتیبانی اختصاصی و دائمی اهمیت زیادی میده. برای همین هم تا پشتیبان قوی نداشته باشیم و هر دانشجو یه پشتیبان خوب در کنارش نباشه، ثبت نامی هم نداریم.

ما فقط آموزش نمیدیم، بلکه برای اولین بار در ایران، دانشجوهای خودمون رو منتورینگ و تا درآمدزایی همراهی می کنیم!